Sukcesy sportowe.

ROK SZKOLNY 2011/2012

ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2009/2010

ROK SZKOLNY 2008/2009

ROK SZKOLNY 2007/2008

ROK SZKOLNY 2006/2007

1.    Biegi przełajowe
   Szatan Joanna zajęła III, a Mech Elżbieta IV miejsce w Powiatowej Licealiadzie w biegach przełajowych, natomiast chłopcy Hołek Szymon zajął VI, Knurowski Stanisław IV, a Mateusz Matras I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Cała piątka zakwalifikowała się do Finałów Wojewódzkich, które odbyły się w Nowym Targu, gdzie nasz najlepszy biegacz Mateusz Matras zajął bardzo dobre VI miejsce na ponad dwustu startujących zawodników. W tych samych biegach tylko gimnazjalnych Michalski Janusz zajął IV miejsce w powiecie.

2.    Tenis stołowy
    Edyta Dziedzic zajęła II, a Kinga Stańdo IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w indywidualnych zawodach w tenisie stołowym, w rejonie natomiast Edyta Dziedzic zajęła II miejsce. W grze drużynowej Edyta Dziedzic i Kinga Stańdo wygrały zawody powiatowe i uzyskały tytuł Mistrzyń Powiatu, natomiast w rejonie dziewczęta zajęły II miejsce.

3. Piłka ręczna
    Nasze szczypiornistki z liceum zajęły II miejsce w Powiatowej Licealiadzie. Dziewczęta grały w następującym składzie: Pączek Izabella, Łękawa Magdalena, Łukasik Małgorzata, Wolak Joanna, Łagosz Sabina, Bielak Małgorzata, Zoch Patrycja, Pławecka Paulina, Wolak Adrianna, Radzięta Sylwia i Dudek Dorota.

3.    Piłka nożna
    Chłopcy z klasy I gimnazjum zdobyli I miejsce w Gminnym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Żegocina. Chłopcy grali w następującym składzie: Giza Łukasz, Bukowiec Bartłomiej, Gąsiorek Sławomir, Matlęga Damian, Piwowarczyk Jarosław, Gamoń Damian, Zbyrowski Karol.

 wstecz